GABINET KOSMETYCZNY MANICURE PEDICURE
MAŁGORZATA BROŻEK
STOMATOLOG I STOPNIA - JOANNA  FILLINGER
SALON FRYZJERSKI - MONIKA WOŻNIAK
CZYM JEST FERULAC
    Ferulac Peel Clasic i Ferulac Peel Plu to profesjonalne peelingi chemiczne odmładzające skórę ze składnikami aktywnymi zawartymi w nowej generacji liposomach. Idealne w terapii przeciwstarzeniowej i na przebarwienia posłoneczne. Na efekt nie trzeba długo czekać- pojawia się w ciągu kilku dni.

JAK DZIAŁA FERULAC
    W peelingach tych została wykorzystana innowacyjna technologia transportu substancji aktywnych za pomocą odpowiednich nośników z łatwością pokonujących barierę naskórkową. Nośnik ten stanowią wysokiej jakości liposomy - niezwykle małe pęcherzyki, do wnętrza których wprowadzane są składniki aktywne. 
   Zastosowanie w peelingach technologii, w której substancja aktywna znajduje się w liposomach umożliwia: zwiększenie transportu substancji aktywnych w najbardziej selektywny sposób, stopniowe i długotrwałe wydzielanie substancji aktywnych, ochronę zawartych w nich substancji aktywnych i zapewnia większą stabilność. Dzięki zdolności stopniowego uwalniania substancji aktywnych i skutecznego ich wchłaniania wystarczy niewielka ilość preparatu, co znacznie redukuje ryzyko pojawienia się szkodliwych skutków ubocznych dodatkowo fosfolipidy, z których zbudowane są liposomy zawierają lipidy fizjologiczne, które regenerują skórę i przywracają jej funkcje ochronne.
Kreator stron internetowych - przetestuj